Ceník a storno podmínky rezervace

Cena za ubytování: 5.700 Kč/noc v tree housu pro max. 4 osoby

Cena za snídani: 350 Kč/osoba

Snídaně obsahuje máslo, šunku (98% masa), plátkový sýr,marmeládu, vločky, müsli, džus, ovoce nebo zeleninu, mléko a pečivo. Kávu a čaj máte k dispozici po celou dobu pobytu.

K ohni Vám můžeme zajistit kvalitní zauzené špekáčky, klobásky, pohádkově vyuzený bůček či krkovičku. Budete-li mít zájem, dejte vědět alespoň den předem. Veškeré uzeniny pocházejí rovněž od místního vynikajícího řezníka a uzenáře.Také Vám můžeme přichystat kvalitní maso na gril. Budeteli mít zájem,tak nám dejte vědět do 17 hod v den před Vaším příjezdem.

Storno podmínky ubytování ve Treehouse v případě, že nejsou dohodnuty individuálně:

do 30 dní před příjezdem 0% z celkové částky za ubytování
29 – 22 dní před příjezdem 75% z celkové částky za ubytování
21 dní a méně před příjezdem 100% z celkové částky za ubytování
Do 24 hod od potvrzení rezervace je nutná úhrada zálohy v plné výši za ubytování. V případě, že tato záloha nebude řádně uhrazena, rezervace bude zrušena. Dojde-li ke stornování ubytování, záloha ve všech případech propadá ve prospěch provozovatele a zaniká nárok na její vrácení. Při změně termínu do 30 dní před příjezdem je záloha platná u nového termínu.

Affluent is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies. It helps you sell your product by showcasing its features in an elegant and professional design.